x

Na ratunek 112: Gimnazjalista, wdychając sprężone powietrze, uszkodził sobie płuco / Kobieta udziela pierwszej pomocy obezwładnionemu włamywaczowi (36)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Damian słyszał, że można się odurzać sprayem do czyszczenia klawiatury. Wdycha sprężone powietrze i zaczyna się źle czuć... Anię z drzemki wyrywają dziwne dźwięki. W domu jest włamywacz.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Dwaj gimnazjaliści, Jacek i Damian, po szkole spotykają się, by pograć w gry video. Damian słyszał kiedyś, że można się odurzać sprayem do czyszczenia klawiatury. Proponuje Jackowi, żeby spróbowali. Jemu ten pomysł się nie podoba, ale Damian wdycha sprężone powietrze i niemal od razu zaczyna się źle czuć. Ania opiekuje się swoją nowo narodzoną córeczką w domu. Pewnego dnia kobietę z popołudniowej drzemki wyrywają dziwne dźwięki. Okazuje się, że gdy spała, do jej domu wtargnął włamywacz.