Na ratunek 112: Dziecko dławi się lizakiem/Dziecko pozostawione w wannie (2)

Na ratunek 112: Dziecko dławi się lizakiem/Dziecko pozostawione w wannie (2)

serial paradokumentalny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Będące pod opieką Anny dziecko krztusi się lizakiem. Kobieta dzwoni na 112 i zostaje poinstruowana, co robić. Wkrótce przyjeżdża ekipa ratunkowa. Tymczasem pomocy potrzebuje też ośmiomiesięczna Oliwka

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Anna opiekuje się dziećmi - swoimi oraz sąsiadów. Pewnego dnia jedna z pociech krztusi się lizakiem, który zsunął się z patyczka i utkwił głęboko w gardle. Anna w panice dzwoni na 112 i zostaje poinstruowana, jak ma postąpić. Wkrótce na miejsce przyjeżdża ekipa ratunkowa. W drugiej historii 8-miesięczna Oliwka zostaje pozostawiona przez matkę sama w wannie. Kobieta po chwili z przerażeniem odkrywa, że jej córka podtopiła się i nie oddycha.

Zobacz także