x
Na ratunek 112: Dom dziecka (578)

Na ratunek 112: Dom dziecka (578)

serial paradokumentalny Polska 2021   od 12 lat
W skrócie:Dorota jest wolontariuszką w domu dziecka. Kobieta przywiązuje się do jednej ze swoich podopiecznych, Oli. Odkrywa, że jeden z wychowawców, Darek, znęca się nad dziewczynką fizycznie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Dorota jest wolontariuszką w domu dziecka. Kobieta przywiązuje się do jednej ze swoich podopiecznych, Oli. Zamierza ją adoptować. Pewnego dnia odkrywa, że jeden z wychowawców, Darek, znęca się nad dziewczynką fizycznie. Gdy mężczyzna przychodzi do pracy pijany, Dorota wzywa policję. Darek zostaje zwolniony z pracy. Jakiś czas później Dorota zabiera Olę na jakiś czas do swojego mieszkania. W budynku pojawia się pijany Darek, który lży obie panie i grozi im. Dorota dzwoni pod numer 112.

Zobacz także