x
Na ratunek 112: Czułe serce (425)

Na ratunek 112: Czułe serce (425)

serial paradokumentalny Polska 2020   od 12 lat
W skrócie:Barbara dowiaduje, że jej 18-letni syn Antek spotyka się z jej rówieśniczą Moniką. Chłopak wyprowadza się do ukochanej. Gdy dochodzi do rozstania, załamany Antek decyduje się na desperacki krok.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Barbara ma świetny kontakt ze swoim dorastającym synem Antkiem. Na 18. urodziny daje chłopakowi kartę do konta, na którym znajdują się fundusze na start w dorosłe życie. Wówczas Antek informuje matkę, że ma dziewczynę. Okazuje się, że jest nią przyjaciółka i rówieśniczka Barbary, Monika. Barbara nie potrafi tego zaakceptować. Konflikt pogłębia się, gdy Antek wyprowadza się do ukochanej. Jakiś czas później Monika dzwoni do Barbary z prośbą, żeby zabrała syna do domu. Barbara staje się świadkiem kłótni między kochankami. Załamany z powodu rozstania Antek chce wyskoczyć przez okno. Przerażona Barbara dzwoni pod 112.