Na ratunek 112: Chłopiec zraniony szybą/Agata sama w domu (3)

Na ratunek 112: Chłopiec zraniony szybą/Agata sama w domu (3)

serial paradokumentalny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Dwaj bracia wracają ze szkoły do domu. Gdy się siłują, dochodzi do wypadku. W drugiej historii do domu Agi dostają się dwaj nieznajomi mężczyźni. W mieszkaniu jest nastoletnia córka kobiety.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Dwaj bracia wracają ze szkoły do domu, w którym nie ma rodziców. Gdy się siłują, dochodzi do wypadku: młodszy z chłopców wpada na okno i rani się w rękę. Starszy brat dzwoni na 112 i dowiaduje się, że powinien uciskać ranę krwawiącego 7-latka. Mimo to Marcinek traci sporo krwi. W drugiej historii Agnieszka wychodzi do pracy i zostawia w domu swoją 13-letnią córkę Agatę. W tym czasie do domu wchodzą dwaj nieznajomi mężczyźni. Dziewczynka chowa się pod łóżko i dzwoni na 112. Operatorka każe jej nie opuszczać kryjówki. Wkrótce zjawia się policja.

Zobacz także