Na ratunek 112: Chłopak nie wiedział, że ma cukrzycę i dostał zapaści (715)

Na ratunek 112: Chłopak nie wiedział, że ma cukrzycę i dostał zapaści (715)

serial paradokumentalny Polska 2022   od 12 lat
W skrócie:19-letni Marcin poznał niedawno Julię. Chłopak ma problem, ponieważ wstydzi się swojej matki, która jest otyła. Pewnego dnia kobieta upada. Wysuwa się jej dysk z kręgosłupa. Syn wzywa pogotowie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W programie poznajemy historie, które mogą się przydarzyć każdemu z nas. Losy bohaterów często zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem alarmowym 112. To właśni ci anonimowi ludzie nawiązują pierwszy kontakt z poszkodowanymi i instruują ich samych albo ich bliskich przez telefon. Sytuacje, z którymi muszą się zmierzyć operatorzy, często balansują na granicy życia i śmierci.

W tym odcinku

19-letni Marcin Wieczorkowski poznał niedawno Julię. Chłopak ma problem, ponieważ wstydzi się swojej matki, Eleonory, która jest otyła i zachowuje się w nietuzinkowy sposób. Pewnego dnia kobieta upada. Wysuwa się jej dysk z kręgosłupa. Syn wzywa pogotowie. Niedługo potem odwiedza Julię. Po wypiciu alkoholu zaczyna źle się czuć. Dziewczyna wyrzuca go z domu. Nie chce, by rodzice zobaczyli Marcina w takim stanie.