Na ratunek 112: Atak paniki (527)

serial paradokumentalny Polska 2021   od 12 lat
W skrócie:Jarek wprowadza się z żoną do krewnej, która zapisała mu w spadku dom w zamian za opiekę. Jego partnerka rodzi dziecko. Troska o starszą panią i noworodka ją przerasta. Sięga po leki uspokajające.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Kasia i Jarek marzą o własnym mieszkaniu, nie mają jednak zdolności kredytowej. Krewna chce zapisać chłopakowi w spadku swój dom, jeśli on zdecyduje się zaopiekować nią w ostatnich latach życia. Para prowadza się do domu Agaty. Z czasem Kasia zachodzi w ciążę i rodzi dziecko. Opieka nad starszą panią i noworodkiem przerasta jednak jej możliwości. Kasia coraz częściej sięga po leki uspokajające. Pewnego dnia Jarek znajduje żonę odurzoną medykamentami. Nigdzie zaś nie może znaleźć Agaty. Mężczyzna dzwoni pod numer 112.