Na ratunek 112 (86)

Na ratunek 112 (86)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Natalia uderza głową w ścianę podczas ćwiczeń samoobrony. Przyjaciółka wzywa pogotowie. Ratownicy interweniują też u Ani. Do jej mieszkania wtargnął ranny mężczyzna, terroryzując nożem domowników.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Zuza rozpoczyna kurs samoobrony. Prosi o pomoc koleżankę Natalię, aby pomagała jej praktykować to, czego nauczyła się na zajęciach. Podczas wykonywania jednego z ćwiczeń dochodzi do wypadku - Natalia uderza głową w ścianę i traci przytomność. Przyjaciółka wzywa pogotowie. Ratownicy interweniują również u Ani. Do mieszkania kobiety siłą wtargnął ranny mężczyzna, terroryzując nożem domowników. Napastnik prawdopodobnie został wcześniej ugodzony podczas bójki. Na miejscu zjawia się również policja.

Zobacz także