Na ratunek 112 (79)

Na ratunek 112 (79)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Klara spadła z roweru, ale nic jej się nie stało. Po kilku godzinach zaczyna się źle czuć - ma problemy z błędnikiem, boli ją głowa i traci przytomność. Jej narzeczony dzwoni pod numer alarmowy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Klara spadła z roweru, ale nic jej się nie stało. Po kilku godzinach zaczyna się źle czuć - ma problemy z błędnikiem, boli ją głowa i wkrótce traci przytomność. Jej narzeczony, Filip, dzwoni pod numer alarmowy. Początkowo nie słucha rad operatorki, a jego samowolne działania przynoszą więcej szkody niż pożytku. W końcu jednak zaczyna współpracować. Aldona daje synom, 8-letniemu Maćkowi i 15-letniemu Konradowi, ziemniaki do obierania, a sama wychodzi do sklepu. Młodszy z chłopców w pewnym momencie wyjmuje z kosza okrągły metalowy przedmiot. Jest nim bardzo zainteresowany i po chwili wyjmuje z niego metalowe kółeczko. W tym momencie Konrad uświadamia sobie, że brat trzyma w ręku granat bez zawleczki.

Zobacz także