Na ratunek 112 (68)

Na ratunek 112 (68)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Krzysztof i Anna organizują imprezę urodzinową syna. Chłopiec wdycha hel z balonika i traci przytomność. 80-letnia Barbara staje się celem złodziejki. Zaczyna odczuwać ból w klatce piersiowej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 3 czerwca
za 7 dni
4:30 Super Polsat (z napisami)
czwartek, 4 czerwca
za 8 dni
4:00 Super Polsat (z napisami)
niedziela, 7 czerwca
za 11 dni
3:30 Super Polsat (z napisami)

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Krzysztof i Anna organizują urodziny 10-letniego syna Tomka. Tata dla żartu wciąga hel z balonika i zmienionym, śmiesznym głosem śpiewa synowi "Sto lat". Dorośli wychodzą, a dzieci zaczynają bawić się, kto wciągnie więcej gazu i będzie najdłużej mówił śmiesznym głosem. W końcu Tomek traci przytomność. Wystraszeni rodzice dzwonią po pogotowie. Operator wie, że to zatrucie helem. Do mieszkania 80-letniej Barbary przychodzi młoda kobieta. Gdy starsza pani wraca z kuchni widzi, jak oszustka pakuje jej biżuterię do torebki. Emerytka dzwoni po pomoc. Wkrótce zaczyna odczuwać ból serca.

Zobacz także