Na ratunek 112 (450)

Na ratunek 112 (450)

serial paradokumentalny Polska 2020   od 12 lat
W skrócie:W życiu maturzysty Maćka pojawia się niewidziany od piętnastu lat ojciec, Wojciech. Okazuje się, że przebywał on w więzieniu. Niebawem Karolina, matka chłopaka, zgłasza policji zaginięcie Maćka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Karolina Bednarska samotnie wychowuje maturzystę Maćka. Niespodziewanie w życiu chłopaka pojawia się niewidziany od piętnastu lat ojciec, Wojciech. Okazuje się, że mężczyzna przebywał w więzieniu. Chociaż Karolina jest sceptycznie nastawiona do tłumaczeń byłego partnera, Maciek postanawia dać ojcu szansę. Wojciech pomaga synowi zdobyć względy koleżanki, Agnieszki Graczyk, obiecuje też zasponsorować mu zakup wymarzonego auta. W dniu zakupu pojazdu Karolina nie może dodzwonić się do syna. Zrozpaczona zgłasza zaginięcie na policji. Funkcjonariusze znajdują w mieszkaniu Wojtka zakrwawioną koszulkę syna. Karolina nie zamierza jednak pozostawić sprawy w rękach policji. Zaczyna szukać syna na własną rękę.

Zobacz także