Na ratunek 112 (440)

Na ratunek 112 (440)

serial paradokumentalny Polska 2020   od 12 lat
W skrócie:Do urzędu gminy przychodzi agresywny Jarosław Wilczek. Jednej z urzędniczek Joannie udaje się uspokoić mężczyznę. Po kilku dniach Jarosław znów pojawia się w urzędzie. Prosi o spotkanie z Joanną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Do urzędu gminy przychodzi agresywny Jarosław Wilczek. Jednej z urzędniczek, Joannie udaje się uspokoić mężczyznę i rozwiązać jego problem. Po kilku dniach Jarosław znów pojawia się w urzędzie. Prosi o spotkanie z Joanną. Ochroniarz Krzysztof Milec prowadzi go do pokoju urzędniczki. Gdy Jarosław zostaje z kobietą sam na sam, atakuje ją. Do pokoju wchodzi koleżanka pechowej urzędniczki, Monika. Widzi, jak napastnik grozi Joannie, że obleje ją kwasem. Monika rozpoczyna negocjacje z agresorem, by zyskać na czasie. Tymczasem Krzysztof dzwoni pod numer alarmowy 112.

Zobacz także