Na ratunek 112 (439)

Na ratunek 112 (439)

serial paradokumentalny Polska 2020   od 12 lat
W skrócie:Ukrainiec Borys dostaje szansę na zatrudnienie w firmie budowlanej. Jej właściciel nie ma zamiaru podpisywać z nim umowy. Ponieważ mężczyzna przebywa w Polsce nielegalnie, przyjmuje warunki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 9 kwietnia
jutro
13:30 Polsat (z napisami)

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Studentki Iga i Beata decydują się wynająć pokój Ukraińcowi Borysowi. Mężczyzna niedawno przyjechał do Polski i szuka pracy. Niebawem dostaje szansę na zatrudnienie w niewielkiej firmie budowlanej. Jej właściciel nie ma jednak zamiaru podpisywać z Borysem umowy. Ponieważ mężczyzna przebywa w Polsce nielegalnie, przyjmuje warunki. W trakcie pracy Borys spada z rusztowania. Szef postanawia nie zgłaszać wypadku. Kilka godzin później Iga odbiera niepokojący telefon od Borysa. Wraz z Beatą jedzie na plac budowy. Dziewczyny znajdują współlokatora w ciężkim stanie. Dzwonią pod numer alarmowy 112.

Zobacz także