Na ratunek 112 (199)

Na ratunek 112 (199)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Weterynarz Łucja Zelot ma nocny dyżur w położonej z dala od centrum przychodni. Dziewczynę ma odebrać jej chłopak, taksówkarz. Nagle do gabinetu włamuje się agresywny narkoman, aby ukraść leki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 8 grudnia
za 7 dni
4:30 Super Polsat (z napisami)

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Weterynarz Łucja Zelot ma nocny dyżur w położonej z dala od centrum przychodni. Dziewczynę ma odebrać jej chłopak, taksówkarz. Nagle do gabinetu włamuje się agresywny narkoman, aby ukraść leki. Trwa spektakl. W garderobie odtwórczyni głównej roli dwoi się i troi, aby zdążyć na czas. Niestety, dochodzi do tragedii. Aktorka zamiast sztucznych łez zakrapla sobie do oczu mocny klej. Kobieta niemal natychmiast traci wzrok. Pracownica obsługi teatru próbuje pomóc poszkodowanej.

Zobacz także