Na ratunek 112 (147)

Na ratunek 112 (147)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Pasażer terroryzuje taksówkarza pistoletem. Z kolei Jacek zamierza oświadczyć się swojej partnerce. Kobieta zabiera ze sobą nastoletnią córkę Kasię. W pewnej chwili dziewczyna ucieka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Taksówkarz kończy nocną zmianę, ale postanawia wziąć jeszcze jeden kurs. Jego pasażer wyciąga pistolet i każe oddać sobie portfel. Młoda bizneswoman z oddali obserwuje sytuację. Taksówkarz wyciąga spod siedzenia paralizator i razi nim napastnika, który traci przytomność. Kobieta słyszy krzyki i z ukrycia obserwuje dalszy rozwój sytuacji, dzwoniąc jednocześnie pod 112. Jacek Morawiec zaprasza na weekend swą przyjaciółkę, Halinę Leńczuk. Mężczyzna zamierza oświadczyć się partnerce. Kobieta zabiera ze sobą nastoletnią córkę, Kasię, która bardzo nie lubi Jacka. Tego dnia Halina wyjątkowo źle się czuje, jednak, aby nie psuć spotkania, udaje, że wszystko jest w porządku. Po obiedzie Jacek wręcza Halinie pierścionek zaręczynowy. Kobieta jest zachwycona. Rozgoryczona Kasia wybiega z mieszkania. Niepokój o córkę powoduje u Haliny gwałtowne pogorszenie stanu zdrowia.