Na ratunek 112 (146)

Na ratunek 112 (146)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Anita wpada na pomysł, żeby wypróbować peeling kwasem złuszczającym. Podczas zabiegu dochodzi do fatalnej w skutkach pomyłki. Z kolei Jacek i Tomek zostają napadnięci przez bandytów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Anita i Lucyna organizują sobie domowe spa. Obie uwielbiają ten sposób spędzania czasu, a ponadto oszczędzają na kosmetyczce. Tym razem Anita wpada na pomysł, żeby wypróbować peeling kwasem złuszczającym. 24-latka bardzo interesuje się kosmetologią i dużo czytała o dobrodziejstwach tego taniego i skutecznego kosmetyku. Niestety, podczas zabiegu dochodzi do pomyłki i Lucyna aplikuje sobie na skórę nierozcieńczoną wersję. Już po kilku sekundach zaczyna palić ją buzia i dochodzi do ostrego poparzenia. Przemycie twarzy zimną wodą tylko potęguje działanie kwasu. Trójka studentów, wracając z imprezy przechodzi przez miejski park. Jacek i Tomek zostają napadnięci przez bandytów na oczach Łukasza. Tomek zostaje dźgnięty nożem i wepchnięty w krzaki. Jackowi zaś bandyci zaczynają grozić.