Na ratunek 112 (13)

Na ratunek 112 (13)

serial paradokumentalny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Tomasz zatacza się na ulicy, wymiotuje i siada na ławce. Wszyscy myślą, że jest pijany, a tylko jedna kobieta dzwoni na pogotowie. Mężczyzna okazuje się cukrzykiem, któremu grozi śpiączka cukrzycowa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 13 kwietnia
za 5 dni
2:30 Polsat Romans (z napisami)
wtorek, 14 kwietnia
za 6 dni
1:20 Polsat Romans (z napisami)

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Niechlujnie wyglądający pan Tomasz zatacza się na ulicy, wymiotuje i siada na ławce na przystanku. Wszyscy myślą, że jest pijany, a tylko jedna kobieta dzwoni na pogotowie. Mężczyzna okazuje się cukrzykiem, któremu grozi śpiączka cukrzycowa. Telefon kobiety prawdopodobnie uratował mu życie. Magda wydaje obiad dla całej rodziny. Wie, że dziewczyna jej syna jest uczulona na orzechy. W pewnym momencie Jola zjada lody polane syropem i zaczyna źle się czuć. Okazuje się, że Magda przez pomyłkę polała deser syropem orzechowym. Jola wychodzi z tego cało, ale od tego czasu nosi przy sobie ampułkę adrenaliny.

Zobacz także