Na ratunek 112 (125)

Na ratunek 112 (125)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Po pocałunku z Markiem u Pauliny występują objawy wstrząsu anafilaktycznego. Jest ona uczulona na orzechy... Dorocie, drugiej bohaterce odcinka, robi się słabo. Upada do wody w dmuchanym basenie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 25 sierpnia
za 12 dni
4:30 Super Polsat (z napisami)
środa, 26 sierpnia
za 13 dni
4:00 Super Polsat (z napisami)

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Po pierwszym pocałunku Pauliny i Marka u dziewczyny występują objawy wstrząsu anafilaktycznego. Paulina jest uczulona na orzeszki ziemne, a Marek chwilę wcześniej zjadł lody o tym smaku. Chłopak dzwoni pod 112 i udziela jej pierwszej pomocy. Katarzyna razem ze swoją mamą Dorotą rozłożyły duży dmuchany basen w ogrodzie. Żar leje się z nieba, więc obie siedzą w nim i rozmawiają. Katarzyna proponuje, że zrobi lemoniadę. Idzie do kuchni, aby ją przygotować. Dorota przypomina sobie, że mają również lody. Kobieta szybko wstaje z basenu, robi jej się słabo i kręci w głowie, w końcu się przewraca. Po powrocie z kuchni Katarzyna zastaje nieprzytomną matkę leżącą twarzą w wodzie.

Zobacz także