Na lodowym szlaku (1)

Na lodowym szlaku (1)

(Ice Road Truckers 5: Pushing the Edge)

reality show Kanada/USA 2011   od 12 lat
W skrócie:Z kierowcami ciężarówek powracamy na lodowy szlak, jeszcze bardziej niebezpieczny niż dotąd. Pierwszy kurs Lisy komplikuje się, a dwóch początkujących kierowców żąda większych pieniędzy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ponownie dołączamy do kierowców ciężarówek, którzy borykają się ekstremalnymi warunkami pogodowymi, aby przewieźć na czas niezbędne wyposażenie do odległych placówek położonych z dala od cywilizacji w północno-zachodniej części Ameryki. W nowej serii uczestnicy będą musieli sprostać nowym zadaniom, pojawią się także nowi bohaterowie - Maya Seiber i Dave Redmon. Po raz kolejny kierowcy staną do walki o najwyższą stawkę.

Nieustraszeni kierowcy ponownie wyruszają na niebezpieczne trasy. Lisa Kelly, Tony Molesky oraz niedoświadczeni Dave Redmon i Maya Sieber pracują na Alasce. Jeżdżą z ładunkami drogą Dalton Highway - trasą między Fairbanks a Prudhoe, od czasu do czasu również do Nuiqsut i Anchorage. Tymczasem Hugh Rowland, Alex Debogorski i Rick Yemm wracają do Kanady, aby ponownie stawić czoło najtrudniejszym szlakom na odległych arktycznych pustkowiach.

Zobacz także