Na dobrych fundamentach 4 (9/14)

Na dobrych fundamentach 4 (9/14)

(Good Bones 4)

program rozrywkowy   od 12 lat
W skrócie:Karen i Mina zawitały w dzielnicy Bates-Hendricks. Dom, w który zainwestowały, zalicza się do najmniejszych na ulicy. Kobiety chcą usunąć obecną dobudówkę i zastąpić ją własną, by powiększyć metraż.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Karen, wraz z córką, Miną, stanowią dobrze dobrany duet, który doskonale się uzupełnia. Tym razem nie zajmują się wyłącznie odnawianiem domów, ale podejmą się także budowy domów od podstaw. Dzięki wspólnej pracy udaje im się stworzyć niesamowite perełki, które błyszczą na rynku nieruchomości w Indianapolis. Kobiety mają mnóstwo nowych projektów, nowych lokalizacji, a co najważniejsze - nowych zadowolonych mieszkańców!

Karen i Mina znowu zawitały w dzielnicy Bates-Hendricks. Dom, w który zainwestowały, zalicza się do najmniejszych na ulicy. Kobiety chcą usunąć obecną dobudówkę i zastąpić ją własną, dzięki czemu nieruchomość się powiększy, a salon otworzy na kuchnię. Oprócz tego planują zmienić ukształtowanie powierzchni, co wiąże się z dużymi kosztami. Nieoczekiwane zdarzenie wywołuje strach w całej ekipie. Możliwe, że Karen wróci do siebie z nowym zwierzakiem.