Na dobre i na złe: Złamane skrzydła (738)

Na dobre i na złe

odc. 738: Złamane skrzydła

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Michał Żebrowski, Grzegorz Daukszewicz
Reżyseria:Sylwester Jakimow
W skrócie:Hania postanawia wziąć pożyczkę w banku, by pomóc rodzicom. Nie wie, że matka próbuje ją wykorzystać. Ratownicy przywożą do Leśnej Góry akrobatę cyrkowego, który doznał urazu podczas treningu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne. Widzowie przekonają się, jak potoczy się historia Leny i Latoszka, profesora Falkowicza, a także związku Wiktorii i Adama.

W tym odcinku

Hania, chcąc pomóc rodzicom, postanawia wziąć w banku pożyczkę. Lekarka nie zdaje sobie sprawy, że matka cały czas ją okłamuje i próbuje wykorzystać. Dominika, po nocy, którą spędziła z Marcinem, traci nagle władzę w nogach i trafia w końcu do szpitala. Tymczasem ratownicy przywożą do Leśnej Góry Kryspina, akrobatę cyrkowego, który doznał poważnego urazu podczas treningu. Mężczyzna ma zaplanowany występ w telewizji, dlatego zależy mu, by jak najprędzej wrócić do ćwiczeń, w których uczestniczy także jego narzeczona Agata. Dr Sikorka uważa jednak, że to zbyt ryzykowne.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także