Na dobre i na złe: Zawód na całe życie (380)

Na dobre i na złe

odc. 380: Zawód na całe życie

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Bartosz Opania, Anita Sokołowska
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski
W skrócie:Na pogrzebie były mąż Doroty oskarża Sambora o jej śmierć. Na cmentarzu Zybert na chwilę traci przytomność. Monika i Krzysztof namawiają go na wyjazd do sanatorium. Profesor zgadza się.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Na pogrzebie były mąż Doroty oskarża Sambora o śmierć lekarki. Na cmentarzu Zybert na chwilę traci przytomność. Monika i Krzysztof namawiają go na wyjazd do sanatorium. Profesor zgadza się spełnić ich prośbę pod warunkiem, że młodzi zamienią się z nim na mieszkania. Kuba w zastępstwie Zyberta występuje w programie telewizyjnym. Wypada świetnie dzięki technikom, które pokazała mu Zosia. Lekarka nauczyła się ich na kursie menedżerskim. Wiki przyznaje się Przemkowi, że Blanka nie jest jej siostrą, tylko córką. Między obojgiem dochodzi do kolejnej awantury, po której Wiki zrywa z chłopakiem. Agata zostaje wypisana ze szpitala. Lekarze zastanawiają się, kto zlecił podłączenie kroplówki z glukozą Wójcikowi, mimo że pacjent jest chory na cukrzycę. Okazuje się, że zrobił to Antoni, były lekarz cierpiący na demencję. Żakowa uważa, że nic więcej nie można zrobić dla ojca Wójcika. Tymczasem pacjent niespodziewanie budzi się ze śpiączki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także