Na dobre i na złe: Zamiana ról (677)

Na dobre i na złe

odc. 677: Zamiana ról

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki, Marek Bukowski
W skrócie:Julka znów walczy z matką Barta. Adam próbuje odzyskać serce Wiktorii. Ukrywa jednak, że Oliwia przeniosła się do Leśnej Góry. Do szpitala trafia Marek, którego żona popchnęła na szklane drzwi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne. Ola (Anna Karczmarczyk) postanowi dać kolejną szansę Przemkowi (Marcin Rogacewicz). Julka (Aleksandra Hamkało) i Artur (Piotr Głowacki) zaręczą się, a u boku profesora Falkowicza (Michał Żebrowski) pojawi się jego była wielka miłość i jednocześnie była żona, Wanda (Liliana Komorowska). Z kolei Konica dochodzi do wniosku, że jego związek z Klaudią (Julia Wyszyńska) nie ma przyszłości. Lekarz rozważa powrót do Marty (Katarzyna Bujakiewicz).

W tym odcinku

Julka znów walczy z matką Barta, lecz ten po kolejnej kłótni ma ochotę uciec z domu. Adam nadal próbuje odzyskać serce Wiktorii. Ukrywa jednak przed ukochaną, że Oliwia przeniosła się do Leśnej Góry - nieświadomy, że kochanka tuż po przeprowadzce zatrudniła się w szpitalnym bufecie. Doktor Consalida z kolei podczas joggingu wpada przypadkiem na Bartka, znajomego studenta medycyny. Tymczasem do szpitala zostaje przyjęty Marek. Mężczyzna ma rany na całym ciele po tym, jak żona, która przyłapała męża z prostytutką, popchnęła go na szklane drzwi. Kolejną pacjentką jest Staszka, projektantka mody, która cierpi na demencję. Do Leśnej Góry przywozi ją córka, która traci nagle władzę w nogach. Kobieta trafia pod opiekę Barta.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także