Na dobre i na złe: Z potrzeby serca (769)

Na dobre i na złe

odc. 769: Z potrzeby serca

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Michał Żebrowski, Grzegorz Daukszewicz
Reżyseria:Artur Urbański
W skrócie:Konica otwiera oddział kardiologiczny, którego ordynatorem zostaje profesor Piotr Mazur. Jest on niechętny Begerowi, który też ubiegał się o to stanowisko. Grec namawia córkę, by wróciła do domu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne.

W tym odcinku

Konica otwiera oddział kardiologiczny, którego ordynatorem zostaje profesor Piotr Mazur. Jest on niechętny Begerowi, który też ubiegał się o to stanowisko. Gdy Maks orientuje się, że jego rywal prawdopodobnie jest pod wpływem alkoholu i wsiada za kierownicę, postanawia skorzystać z okazji. Jedzie za nim i doprowadza do stłuczki. Profesor trafia do szpitala. Dziennikarze, których Konica zaprosił na uroczyste otwarcie nowego oddziału, od razu zaczynają drążyć temat. Tymczasem Beger przekazuje Mazurowi złe wieści - musi przejść operację, po której będzie musiał zakończyć karierę. W efekcie dyrektor Konica proponuje młodemu kardiochirurgowi etat i mówi o szansie awansu na stanowisko ordynatora. Prokurator Grec namawia córkę, by wróciła do domu. Zaniepokojona Dominika prosi Marcina, by wyjechał na jakiś czas, dopóki nie wyjaśni się sprawa śmierci jego znajomej. Molenda nie ma zamiaru uciekać. Niebawem zostaje aresztowany. Jest podejrzany o zabójstwo Andrzeja Fałata i Izabeli Majewskiej. Szczepan i Lina zbliżają się do siebie. Urzędnicy uznają jednak, że ich małżeństwo jest fikcyjne. Robert, który sam miał ożenić się z młodą Libanką, wyznaje Lipskiemu, że to on złożył donos. Teraz jednak wycofuje się ze swoich oskarżeń i składa zeznania, dzięki którym dziewczyna może zostać w Polsce. Szczepan, który teraz zna prawdę, przeprasza Agatę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także