Na dobre i na złe: Wypowiedzenie (590)

Na dobre i na złe

odc. 590: Wypowiedzenie

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki, Marek Bukowski
Reżyseria:Artur Urbański
W skrócie:Piotr nie umie wybaczyć Hanie zdrady. Lekarz nie wyobraża sobie pracy z byłym kochankiem żony, dlatego chce odejść ze szpitala. Po dyżurze Gawryło jest świadkiem napadu na stacji benzynowej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kulisy codziennej pracy lekarzy ze szpitala z podwarszawskiej Leśnej Górze. Widzowie poznają historię m.in. Wiktorii Manueli Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka) i dwóch stażystek - Oli (Anna Karczmarczyk) i Klaudii (Julia Wyszyńska). Śledzą także losy chirurgów: Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki), Piotra Gawryły (Marek Bukowski) oraz przyrodniej siostry Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz), Hany Goldberg (Kamilla Baar), która w Leśnej Górze pracuje na oddziale ginekologicznym.

W tym odcinku

Piotr nie umie wybaczyć Hanie zdrady i tego, że tak długo ukrywała przed nim prawdę. Lekarz nie wyobraża sobie pracy z byłym kochankiem żony, dlatego chce odejść ze szpitala. Po dyżurze Gawryło jest świadkiem napadu na stacji benzynowej. Udziela pierwszej pomocy mężczyźnie, który został postrzelony przez bandytę. Tymczasem doktor Rzepecki myśli o awansie. Chce starać się o posadę ordynatora na oddziale chirurgii dziecięcej w Leśnej Górze. Jasiek, nastolatek, którego Latoszek poznał w ośrodku rehabilitacyjnym, marzy o starcie w maratonie. Witek próbuje mu pomóc w przygotowaniach, niestety chłopiec po większym wysiłku ma kłopoty z oddychaniem i szybko opada z sił. Z kolei Agata zajmuje się starszą pacjentką Lilianą, której towarzyszy świeżo poślubiony mąż Lucjan. Pacjentka wzbudza w szpitalu sensację, gdy wychodzi za jaw, że po raz piąty stanęła na ślubnym kobiercu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także