Na dobre i na złe: Wszystko się ułoży (720)

Na dobre i na złe

odc. 720: Wszystko się ułoży

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Michał Żebrowski, Grzegorz Daukszewicz
W skrócie:Wiki poszukuje Jędrka, który uciekł ze szpitala. Gdy go znajduje, okazuje się, że stan chłopca się pogorszył. Barbara wyznaje Michałowi, że ma guza mózgu. Postanowiła zrezygnować z leczenia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne. Widzowie przekonają się, jak potoczy się historia Leny i Latoszka, profesora Falkowicza, a także związku Wiktorii i Adama.

W tym odcinku

Wiki poszukuje Jędrka, który uciekł ze szpitala. Gdy go znajduje, okazuje się, że stan chłopca gwałtownie się pogorszył. Barbara wyznaje Michałowi, że ma guza mózgu i postanowiła zrezygnować z leczenia. Jej syn nie umie jednak się z tym pogodzić i prosi o konsultację Barta. Do szpitala trafia Marek, mężczyzna z poważną raną ręki. Wilczewska uważa, że najlepszym wyjściem jest amputacja. Michał robi jednak wszystko, by ranny nie został kaleką. Wera wychodzi z ośrodka dla uzależnionych na krótką przepustkę. Marcin nie jest zachwycony na jej widok. Ponadto dziewczyna skutecznie utrudnia mu zaloty wobec Julki.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także