Na dobre i na złe: Wstydliwe tajemnice (684)

Na dobre i na złe

odc. 684: Wstydliwe tajemnice

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki, Marek Bukowski
W skrócie:Blanka postanawia studiować w Bydgoszczy. Wiktoria chce z nią wyjechać. Falkowicz po raz kolejny wchodzi z profesorem w konflikt dotyczący pacjentki z guzem mózgu. Upiera się, by dokończyć leczenie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 22 lutego
dziś
15:10 TVP Seriale

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne. Ola (Anna Karczmarczyk) postanowi dać kolejną szansę Przemkowi (Marcin Rogacewicz). Julka (Aleksandra Hamkało) i Artur (Piotr Głowacki) zaręczą się, a u boku profesora Falkowicza (Michał Żebrowski) pojawi się jego była wielka miłość i jednocześnie była żona, Wanda (Liliana Komorowska). Z kolei Konica dochodzi do wniosku, że jego związek z Klaudią (Julia Wyszyńska) nie ma przyszłości. Lekarz rozważa powrót do Marty (Katarzyna Bujakiewicz).

W tym odcinku

Badania genetyczne potwierdzają, że mały Józio jest synem Adama. Krajewski gdy odkrywa, że badań zażądał od Oliwii jego brat, wybucha wściekłością. Blanka po tym, jak nie dostała się na Akademię Medyczną w Warszawie, chce studiować w Bydgoszczy. Wiktoria postanawia wyjechać razem z córką. Do szpitala w Leśnej Górze trafiają dwaj ranni mężczyźni - pieszy i rowerzysta, którzy zderzyli się na ulicy. Jeden z nich okazuje się blisko związany z Bartem. Tymczasem Falkowicz kolejny raz wchodzi z profesorem w konflikt. Guz mózgu u Anny, pierwszej pacjentki poddanej protonoterapii, niemal całkowicie znika i Bart ma wątpliwości, czy operacja nadal jest konieczna. Falkowicz natomiast upiera się, że leczenie trzeba dokończyć.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także