Na dobre i na złe: Weryfikacja (378)

Na dobre i na złe

odc. 378: Weryfikacja

serial obyczajowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Bartosz Opania, Anita Sokołowska
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski
W skrócie:Wojtek decyduje się zostać dawcą wątroby dla Blanki. Iwona przypadkowo dowiaduje się, że jest on ojcem Blanki. Van Graff zamieszkuje w domu matki Mareczka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Do szpitala trafia emerytowana nauczycielka polskiego. Kobieta rozpoznaje w Pawicy dawnego ucznia. Lekarz, aby przekonać belferkę do usunięcia kamieni z dróg żółciowych, odgrywa z Beatą scenę ze "Ślubów panieńskich". Wojtek decyduje się zostać dawcą wątroby dla Blanki. Okazuje się, że operacja także dla niego jest niebezpieczna. Iwona przypadkowo dowiaduje się, że jest on ojcem Blanki. Van Graff zamieszkuje w domu matki Mareczka. Jednak pokój, a zwłaszcza wąski tapczanik, nie przypada doktorowi do gustu. Mimo nocnych odwiedzin Bożenki, wkrótce chce się wyprowadzić. Dorota obawia się o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Postanawia wyjechać z Krzysiem na pewien czas do Francji. Jednak Michał nie zgadza się i dyktuje jej swoje warunki rozstania. Niebawem lekarka ulega wypadkowi...

Występują (pokaż wszystkich)

x