x
Na dobre i na złe: W biegu (555)

Na dobre i na złe

odc. 555: W biegu

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Mirosław Zbrojewicz, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski
W skrócie:Hana wciąż opiekuje się małą Martynką. Paula obiecuje lekarce, że zrzeknie się praw do dziecka. Wiktoria spędza z Rzepeckim upojne chwile w swoim pokoju. Kochanków przyłapuje Adam.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o osobistych i zawodowych problemach personelu szpitala z fikcyjnego podwarszawskiej miejscowości Leśna Góra. Widzowie poznają historię trójki młodych rezydentów: Wiktorii Manueli Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka) oraz Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz), dwóch młodych stażystek - Oli (Anna Karczmarczyk) i Klaudii (Julia Wyszyńska). Śledzą także losy chirurgów: doktora Michała Sambora (Radosław Krzyżowski), Piotra Gawryły (Marek Bukowski) oraz przyrodniej siostry Przemka, Hany Goldberg, która w Leśnej Górze pracuje na oddziale ginekologicznym.

W tym odcinku

Hana wciąż opiekuje się małą Martynką. Paula obiecuje lekarce, że w zamian za odpowiednią sumę pieniędzy zrzeknie się praw do dziecka i zdecyduje na adopcję ze wskazaniem. Dziewczynka zaczyna jednak chorować. Ma wysoką gorączkę. Doktor Goldberg obawia się, że będzie musiała zawieźć małą do szpitala. Wiktoria zaprasza Rzepeckiego (Ireneusz Czop) do swojego pokoju w hotelu rezydentów i spędza z nim upojne chwile. Kochanków przyłapuje Adam. Z trudem hamuje złość. Rogalski namawia Agatę, by pojechała z nim na konferencję medyczną do Sopotu. Dorota na wieść o planach męża wybucha zazdrością. W szpitalu pojawia się nowy pacjent, podróżnik i fotograf Roman Berger (Miroslaw Zbrojewicz). Mężczyźnie towarzyszy córka, Emilia, jak się okazuje bliska koleżanka Blanki Consalidy.

Występują (pokaż wszystkich)