Na dobre i na złe: Trzeci wymiar (589)

Na dobre i na złe

odc. 589: Trzeci wymiar

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki, Marek Bukowski
Reżyseria:Artur Urbański
W skrócie:Adam wraca do pracy w Leśnej Górze. Zgłasza się do operacji chorego na raka. Przemek zajmuje się mężczyzną, u którego zdiagnozowano guz trzustki. Hana przyznaje się Piotrowi do romansu z Radwanem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kulisy codziennej pracy lekarzy ze szpitala z podwarszawskiej Leśnej Górze. Widzowie poznają historię m.in. Wiktorii Manueli Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka) i dwóch stażystek - Oli (Anna Karczmarczyk) i Klaudii (Julia Wyszyńska). Śledzą także losy chirurgów: Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki), Piotra Gawryły (Marek Bukowski) oraz przyrodniej siostry Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz), Hany Goldberg (Kamilla Baar), która w Leśnej Górze pracuje na oddziale ginekologicznym.

W tym odcinku

Adam wraca do pracy w Leśnej Górze. Wiktoria jest zdania, że młody chirurg przez kilka tygodni powinien jeszcze wypoczywać w domu. Niedawna operacja i późniejsze powikłania poważnie osłabiły jego organizm. Doktor Krajewski ignoruje jednak dobre rady i zgłasza się do operacji chorego na raka. W tym czasie Przemek zajmuje się mężczyzną, u którego zdiagnozowano najcięższy rodzaj nowotworu - guz trzustki. Gdy tradycyjne metody leczenia zawodzą, Zapała nakłania doktor Consalidę, by wyraziła zgodę na zastosowanie eksperymentalnej terapii. To dla pacjenta jedyna szansa na powrót do zdrowia. Tymczasem Hana opiekuje się Natalią, która od kilku miesięcy ukrywa przed swoim mężem chorobę alkoholową. W końcu kobieta decyduje się wyznać mu prawdę. Doktor Goldberg, idąc za jej przykładem, postanawia przyznać się Piotrowi do zdrady. Do szczerej rozmowy dochodzi po badaniu USG, któremu poddaje się lekarka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także