x
Na dobre i na złe: Trudny start (891)

Na dobre i na złe

odc. 891: Trudny start

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Michał Żebrowski, Marta Żmuda Trzebiatowska, Mateusz Janicki, Mateusz Damięcki
Reżyseria:Sara Bustamante-Drozdek
W skrócie:Falkowicz pomaga biznesmenowi Adamowi, który ma problemy z krążeniem. Gdy pacjent dowiaduje się o badaniach nad nowym lekiem, oferuje profesorowi pożyczkę na zakup sprzętu dla fundacji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie swoich pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. prof. Stefana Trettera, Maksymiliana Begera czy Joanny Gawryło.

W tym odcinku

Profesor Falkowicz zakłada fundację i czeka na przyznanie grantu. Podczas dyżuru pacjentem lekarza zostaje Adam, który ma problemy z krążeniem. Oświadcza, że jest biznesmenem i popiera badania nad nowym lekiem, które planuje chirurg. Nieoczekiwanie Sara zawiadamia Falkowicza, że trafiła się okazja na zakup sprzętu do fundacji w wyjątkowo niskiej cenie. Wymagana jest jednak wysoka zaliczka. Berezińska gotowa jest przeznaczyć na ten cel swoje oszczędności. Andrzej za namową chemiczki oraz Adama, który oferuje mu pożyczkę, wpłaca na konto swojej organizacji dużą sumę. Nie wie jednak, że mężczyzna jest w zmowie z chemiczką. Gloria z nadzieją czeka na kolejną operację małego Mojżesza. Beger sprowadza z Ameryki zastawkę, która ma być wszczepiona niemowlęciu. Przed zabiegiem Maks naraża się jednak Oliwii. Dziewczyna zdradza Glorii, że lekarz miał poważny problem z dłonią. Krasucka, która została opiekunem prawnym Mojżesza, odsuwa Maksa od operacji. Głównym chirurgiem zostaje profesor Wiktor Dalek, który ma doświadczenie w operowaniu dzieci.

Występują (pokaż wszystkich)