Na dobre i na złe: Tajemnicza śmierć (364)

Na dobre i na złe

odc. 364: Tajemnicza śmierć

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Bartosz Opania, Anita Sokołowska
Reżyseria:Radosław Piwowarski
W skrócie:W gabinecie Leny umiera 70-letni mężczyzna. Lekarka prosi o przeprowadzenie sekcji zwłok, która wykazuje, że przyczyną śmierci było pęknięcie tętniaka. Latoszek odwozi Lenę do domu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

W gabinecie Leny umiera siedemdziesięcioletni mężczyzna. Lekarka prosi o przeprowadzenie sekcji zwłok. Badanie wykazuje, że przyczyną śmierci było pęknięcie tętniaka i na pewno nie udałoby się uratować pacjenta. Po ciężkim dniu Latoszek odwozi Lenę do domu. Marta zdradza Bożence, że jest w ciąży. Gdy bierze tydzień zwolnienia, informuje Trettera o swoim odmiennym stanie. Bożenka rzuca się w ramiona Van Graffa, by dać upust swoim uczuciom do niego. Agata przedstawia prokuratorowi swoją wersję wydarzeń w związku z wypadkiem. Wdzięczny Tomek obiecuje naprawę jej komputera. Zazdrosny o Agatę Przemek z niezadowoleniem obserwuje zacieśnienie tej zażyłości. Z kolei zakochana w Przemku Wiktoria nie może znieść jego zainteresowania Agatą.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także