Na dobre i na złe: Szpitalne śledztwo (373)

Na dobre i na złe

odc. 373: Szpitalne śledztwo

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Bartosz Opania, Anita Sokołowska
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski
W skrócie:Dwoje pacjentów szpitala jest zakażonych gronkowcem. Lena, która się nimi opiekowała, przyznaje, że to ona mogła doprowadzić do infekcji. Jędras zaprasza Monikę na romantyczną kolację.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

U dwojga chorych lekarze wykrywają zakażenie pałeczkami gronkowca. Pan Stanisław, jeden z poszkodowanych, zawiadamia sanepid i zaskarża szpital. Doktor Lena, która prowadziła obydwoje pacjentów, przyznaje, że to ona mogła doprowadzić do infekcji. Lekarka liczy się, że mogą ją za to spotkać przykre konsekwencje. Jędras zaprasza Monikę na romantyczną kolację. Zamierza złożyć jej pewną propozycję. Pawica wraca do pomysłu utworzenia klubu kawalerów, ale Jędras nie jest już zainteresowany przystąpieniem do tej organizacji, ani tym bardziej objęciem w niej funkcji prezesa. Tymczasem Van Graaf zamiast stawić się na spotkanie klubu, jedzie obejrzeć swój nowy pokój w domu pani Marii.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także