Na dobre i na złe: Szczurek (360)

Na dobre i na złe

odc. 360: Szczurek

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Bartosz Opania, Anita Sokołowska
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski
W skrócie:Monika dokonuje szybkiej i trafnej diagnozy przywiezionego do szpitala pacjenta. Orlicka proponuje jej studia doktoranckie. Tomek mówi Agacie i policji, że to on był kierowcą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Do szpitala w Leśnej Górze trafia pacjent uskarżający się na silne bóle. Lekarze stwierdzają też u niego światłowstręt. Monika dowiaduje się, że mieszka on w fatalnych warunkach na terenie magazynów, które upodobały sobie szczury. Lekarka dokonuje szybkiej i trafnej diagnozy, czym oczarowuje docent Orlicką. Niebawem dostaje od niej propozycje studiów doktoranckich. Dyrektor Żak informuje Bożenkę, że dostanie dofinansowanie z Unii na studia. Siostra nie pojawia się jednak na zajęciach. Spotyka się z Van Graffem, który właśnie wrócił z Holandii. Tomek postanawia powiedzieć Agacie, że to on jest sprawcą wypadku. Składa też zeznania na policji. Początkowo Kuba nie jest zachwycony decyzją syna, ale później zmienia zdanie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także