Na dobre i na złe: Ślepy upór (692)

Na dobre i na złe

odc. 692: Ślepy upór

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Michał Żebrowski, Grzegorz Daukszewicz
Reżyseria:Anna Wieczur-Bluszcz
W skrócie:Doktor Orłowska dowiaduje się, że w Leśnej Górze będzie pracował jej kolega. Prokurator chce podważyć zeznania motocyklistów. Na chirurgię trafia więźniarka, która próbowała popełnić samobójstwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne. Widzowie przekonają się, jak potoczy się historia Leny i Latoszka, profesora Falkowicza, a także związku Wiktorii i Adama.

W tym odcinku

Doktor Orłowska dowiaduje się, że w Leśnej Górze będzie pracował jej dawny kolega: anestezjolog Marcin Molenda. Mecenas Smuda ma dla Leny i Witka złą wiadomość: prokurator chce podważyć zeznania motocyklistów, którzy leżeli w szpitalu, bo Latoszek jako lekarz mógł wywierać nacisk na świadków. Tymczasem na chirurgię trafia Agnieszka, więźniarka, która próbowała popełnić samobójstwo. Wraz z pacjentką ratownicy przywożą doktor Starską. Na izbie przyjęć zjawia się też mała Michasia, której matka, Tamara, jest przeciwna szczepieniu dzieci. Dziewczynkę przynosi przerażony ojciec, a matka oskarża go o porwanie córki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także