Na dobre i na złe: Składamy się z chwil (779)

Na dobre i na złe

odc. 779: Składamy się z chwil

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Michał Żebrowski, Grzegorz Daukszewicz
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski
W skrócie:W Leśnej Górze pracę rozpoczyna energiczna doktor Alina Fisher, specjalistka chirurgii naczyniowej i plastycznej, a zarazem przyrodnia siostra Kasi Smudy. Lekarkę z USA sprowadził Falkowicz.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 30 października
za 4 dni
20:35 TVP Polonia (z napisami)
sobota, 31 października
za 5 dni
2:30 TVP Polonia (z napisami)
sobota, 31 października
za 5 dni
13:50 TVP Polonia (z napisami)

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne.

W tym odcinku

W Leśnej Górze pracę rozpoczyna doktor Alina Fisher (Katarzyna Skrzynecka), specjalistka chirurgii naczyniowej i plastycznej, a zarazem przyrodnia siostra Kasi Smudy. Lekarkę z USA sprowadził Falkowicz. Matylda jest zachwycona energiczną ciocią, której dotąd nie znała. Także Konica jest zadowolony, że udało mu się tak łatwo znaleźć zastępstwo za Andrzeja. Alina od razu przystępuje do pracy. Jej uwagę przykuwa nastolatek z naczyniakiem, Leonard Podolski. Jego przypadek jest wyjątkowo trudny. Po skandalu na ślubie Justyny Hania wzięła urlop i wyjechała do ojca. Mówi Michałowi, że musi wszystko przemyśleć. Julka radzi mu, by cierpliwie poczekał. Do tego Konica informuje Wilczewskiego, że niedoszły mąż Justyny złożył na niego skargę. Twierdzi, że Michał go zaatakował. Zamierza też zawiadomić o wszystkim prasę. W pracy natomiast młody lekarz musi podjąć szybką interwencję - jego pacjent skarży się na ból nogi i wymaga natychmiastowej operacji.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także