Na dobre i na złe: Siła sprawcza (565)

Na dobre i na złe

odc. 565: Siła sprawcza

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Maksymilian Jakubczyk, Piotr Garlicki
Reżyseria:Sylwester Jakimow
W skrócie:Doktor Tretter zawiera ugodę ze Starską. Szpital nie ma pieniędzy, by zapłacić dostawcom, brakuje sprzętu i leków. Wiktoria musi podjąć decyzję o zamknięciu bloku operacyjnego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o osobistych i zawodowych problemach personelu szpitala z fikcyjnego podwarszawskiej miejscowości Leśna Góra. Widzowie poznają historię trójki młodych rezydentów: Wiktorii Manueli Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka) oraz Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz), dwóch młodych stażystek - Oli (Anna Karczmarczyk) i Klaudii (Julia Wyszyńska). Śledzą także losy chirurgów: doktora Michała Sambora (Radosław Krzyżowski), Piotra Gawryły (Marek Bukowski) oraz przyrodniej siostry Przemka, Hany Goldberg, która w Leśnej Górze pracuje na oddziale ginekologicznym.

W tym odcinku

Starska zawiera ugodę ze szpitalem. Placówka ma przez to poważne problemy finansowe. Tretter nie ma pieniędzy, by zapłacić dostawcom, brakuje sprzętu, a Wiktoria jest w końcu zmuszona, by zamknąć blok operacyjny. Przemek odwołuje zabieg usunięcia naczyniaka, któremu miał poddać się jego pacjent, Andrzej. Zdesperowany mężczyzna chwyta za skalpel i grozi, że zrobi sobie krzywdę, jeśli lekarz nie przywróci mu normalnego wyglądu. Tymczasem Lena decyduje o zabraniu Witka do specjalistycznej kliniki w Londynie. Van Graaf nie chce jednak podpisać zgody na transport chorego. Falkowicz za pośrednictwem Jarka kontaktuje się z Różą Grantz, lekarką, której udało się wyleczyć raka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także