Na dobre i na złe: Przypadki rodzinne (549)

Na dobre i na złe

odc. 549: Przypadki rodzinne

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki, Marek Bukowski
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski
W skrócie:Wiktoria odreagowuje wizytę matki szalejąc z Adamem w parku linowym. Wawrzyniak zarzuca Falkowiczowi kradzież pomysł. Na kongresie kardiologicznym Marek spotyka nowego adoratora Doroty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o osobistych i zawodowych problemach personelu szpitala z fikcyjnego podwarszawskiej miejscowości Leśna Góra. Widzowie poznają historię trójki młodych rezydentów: Wiktorii Manueli Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka) oraz Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz), dwóch młodych stażystek - Oli (Anna Karczmarczyk) i Klaudii (Julia Wyszyńska). Śledzą także losy chirurgów: doktora Michała Sambora (Radosław Krzyżowski), Piotra Gawryły (Marek Bukowski) oraz przyrodniej siostry Przemka, Hany Goldberg, która w Leśnej Górze pracuje na oddziale ginekologicznym.

W tym odcinku

Wanda przyjeżdża w odwiedziny do Wiktorii. Dowiaduje się, że Falkowicz ożenił się z Kingą, a Przemek niebawem zostanie ojcem. Jest załamana, gdyż obawia się, że tylko jej córka nie potrafi ułożyć sobie życia. Consalida po męczącym dniu spędzonym z matką, decyduje się na szalony wieczór w towarzystwie Adama. Po fantastycznych chwilach w parku linowy, młodzi lekarze lądują ze sobą w łóżku. W Leśnej Górze zjawia się też Leszek Wawrzyniak. Od razu kieruje się do gabinetu Falkowicza, gdzie zarzuca profesorowi, że lekarz ukradł jego pomysł. Oburzony Andrzej wyprasza intruza za drzwi. Marek jedzie na kongres kardiologiczny do Nałęczowa. Spotyka Dorotę i poznaje Krzysztofa, jej nowego adoratora. Kilka godzin później do uzdrowiska przyjeżdża też Agata. Na prośbę Rogalskiego lekarka zostaje tam na noc.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także