Na dobre i na złe: Prywatny koniec świata (485)

Na dobre i na złe

odc. 485: Prywatny koniec świata

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Olga Kalicka, Anita Sokołowska, Teresa Nowicka
Reżyseria:Jose Iglesias
W skrócie:Latoszek czuwa przy łóżku Leny. Robi wszystko, aby się obudziła. Zosia przygotowuje dla Leny koloroterapię. Razem z Haną i Van Graafem zastanawiają się nad dalszym postępowaniem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Latoszek czuwa przy łóżku Leny. Wciąż do niej mówi, włącza jej ulubioną muzykę - robi wszystko, by ukochana się obudziła. Zosia, która właśnie przyjechała z Berlina, przygotowuje dla Leny koloroterapię. Razem z Haną i Van Graafem zastanawiają się, co można jeszcze zrobić. Hana ma wyrzuty sumienia, że namawiała Lenę na urodzenie dziecka. Odbiera też kolejny telefon od pacjentki, która chce przeprowadzić aborcję. Nina i Wiki zastanawiają się, jak zabrać Ludmiłę z kliniki Falkowicza bez mówienia jej prawdy. Krzyś pojawia się z opiekunką w szpitalu - chce, by Sambor i Nina pogodzili się. Marek nie zgadza się na operację i utworzenie stomii. Obawia się reakcji swojej dziewczyny. Gdy traci przytomność, Sambor postanawia operować. Później pacjent próbuje popełnić samobójstwo. Przemek nie wierzy Wiki, że Falkowicz nie wyciął guza Ludmile. Wypytuje ordynatora o jej przypadek. Nina próbuje przekonać Michała o winie Falkowicza. Sambor pyta ordynatora wprost, czy oszukał swoją pacjentkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także