Na dobre i na złe: Proces (603)

Na dobre i na złe

odc. 603: Proces

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki, Marek Bukowski
Reżyseria:Artur Urbański
W skrócie:Gawryło zjawia się na procesie wytoczonym przez Krystynę. Spotyka tam Hanę, która jest jednym ze świadków. Consalida kolejny raz sprzecza się z córką. Blanka postanawia w końcu wyprowadzić się z domu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kulisy codziennej pracy lekarzy ze szpitala z podwarszawskiej Leśnej Górze. Widzowie poznają historię m.in. Wiktorii Manueli Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka) i dwóch stażystek - Oli (Anna Karczmarczyk) i Klaudii (Julia Wyszyńska). Śledzą także losy chirurgów: Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki), Piotra Gawryły (Marek Bukowski) oraz przyrodniej siostry Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz), Hany Goldberg (Kamilla Baar), która w Leśnej Górze pracuje na oddziale ginekologicznym.

W tym odcinku

Gawryło zjawia się na procesie wytoczonym przez Krystynę. Spotyka tam Hanę, która jest jednym ze świadków. Kilka godzin później dowiaduje się, że jego żona chce wrócić na stałe do Izraela. Wiktoria i Adam zajmują się dwójką starszych pacjentów, którzy mieli przed laty gorący romans. Consalida kolejny raz sprzecza się z córką, a Blanka postanawia w końcu wyprowadzić się z domu. Radwan spotyka się z Justyną, która nadal pragnie zajść w ciążę. Kobieta chce, by to właśnie Krzysztof został dawcą nasienia. Mecenas Smuda ma poważny wypadek. Trafia do szpitala w Leśnej Górze, gdzie wyznaje Falkowiczowi, że jest on ojcem jej córki, Matyldy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także