Na dobre i na złe: Poza zasięgiem (723)

Na dobre i na złe

odc. 723: Poza zasięgiem

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Michał Żebrowski, Grzegorz Daukszewicz
Reżyseria:Sylwester Jakimow
W skrócie:Terapia Barta dobiega końca. Artur jednak zastanawia się, czy powinien wrócić do pracy. Pogotowie przywozi do szpitala ranną Matyldę, która podczas bójki złamała swojej koleżance nogę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne. Widzowie przekonają się, jak potoczy się historia Leny i Latoszka, profesora Falkowicza, a także związku Wiktorii i Adama.

W tym odcinku

Terapia Barta dobiega końca i profesor może opuścić ośrodek dla uzależnionych. Artur jednak zastanawia się, czy powinien wrócić do pracy, gdzie będzie miał stały kontakt z lekami. Postanawia razem z Weroniką wziąć udział w niezwykle wyczerpującym biegu z przeszkodami, choć Julka jest temu przeciwna. Tymczasem pogotowie przywozi do szpitala ranną Matyldę, która podczas bójki złamała swojej koleżance nogę. Ojciec poszkodowanej dziewczyny od razu ją atakuje. W obronie nastolatki staje jednak Michał. Pod opiekę Hani trafia Jagoda - dziewczyna na wózku inwalidzkim, która podczas upadku mogła doznać poważnego urazu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także