Na dobre i na złe: Pogoda na jutro (374)

Na dobre i na złe

odc. 374: Pogoda na jutro

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Bartosz Opania, Anita Sokołowska
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski
W skrócie:Lidia, była pogodynka, od lat choruje. W Leśnej Górze lekarze ustalają wreszcie, co jej dolega. Zosia postanawia odejść z pracy. Stan Blanki pogarsza się. Konieczny jest przeszczep.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Dyrektor Żak nie zgadza się na podwyżki. Zosia postanawia odejść z pracy. Tymczasem Edyta ma dla niej bardzo ciekawą propozycję. Do jednego z pacjentów, Stanisława Dudzika, przyjeżdżają w odwiedziny znajomi na motocyklach. Okazuje się, że chory jest mechanikiem teamu rajdowców i przed ważnymi zawodami ma sprawdzić stan techniczny jednośladów. Wkrótce mechanik poznaje w szpitalu byłą pogodynkę, panią Lidię. Lekarze, którzy od lat nie są w stanie zdiagnozować jej choroby, dochodzą do wniosku, że jest ona zakażona bakteriami gronkowca. Orlicka chce, by Lena nadal pracowała w jej zespole. Prof. Edwards przyjeżdża na kontrolę. Proponuje Lenie, by zostali parą. Stan Blanki pogarsza się. Potrzebny jest przeszczep wątroby. Wiktoria wyjawia rodzinną tajemnicę. Sanepid wydaje raport, z którego jasno wynika, że Lena nie ponosi odpowiedzialności za zakażenie pacjentów gronkowcem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także