Na dobre i na złe: Po nitce do kłębka (725)

Na dobre i na złe

odc. 725: Po nitce do kłębka

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Michał Żebrowski, Grzegorz Daukszewicz
W skrócie:Pod opiekę Barta trafia Leoś - syn mężczyzny, którego śmierć upozorował niedawno Marcin. Borys i Jakub odkrywają, że są braćmi. Michał postanawia walczyć z Kasią o prawo do spotkań z córką.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne. Widzowie przekonają się, jak potoczy się historia Leny i Latoszka, profesora Falkowicza, a także związku Wiktorii i Adama.

W tym odcinku

Bart wraca do pracy w Leśnej Górze, a Wera zatrudnia się w szpitalu jako salowa. Julka nie jest zachwycona obecnością dziewczyny w placówce. Pierwszym pacjentem profesora zostaje Leoś z poważnym urazem nogi. Chłopak okazuje się synem chorego, którego "uśmiercił" niedawno Marcin. Gdy spotyka w szpitalu Molendę, od razu wspomina o swoim rzekomo zmarłym ojcu i oskarża lekarza o upozorowanie śmierci chorego. Tymczasem Borys i Jakub odkrywają, że są braćmi. Michał natomiast postanawia walczyć z Kasią o prawo do spotkań z córką.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także