Na dobre i na złe: Pieniądze to nie wszystko (718)

Na dobre i na złe

odc. 718: Pieniądze to nie wszystko

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Michał Żebrowski, Grzegorz Daukszewicz
W skrócie:Nową pacjentką zostaje Nina, starsza kobieta ze złamanym biodrem. Seniorka, która niedługo wychodzi za mąż za znacznie młodszego od siebie mężczyznę, chce jak najszybciej stanąć na nogi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne. Widzowie przekonają się, jak potoczy się historia Leny i Latoszka, profesora Falkowicza, a także związku Wiktorii i Adama.

W tym odcinku

Zaniepokojona Hania zauważa, że Barbara źle się czuje podczas pracy. Ich nową pacjentką zostaje Nina, starsza kobieta ze złamanym biodrem. Seniorka, która niedługo wychodzi za mąż za znacznie młodszego mężczyznę, chce jak najszybciej stanąć na nogi. Tymczasem w szpitalu zjawia się Monika, była żona Tomasza - bandyty, którego "uśmiercił" doktor Molenda. Kobieta chce dowiedzieć się, w jakich okolicznościach zmarł jej mąż, i żąda odszkodowania. Falkowicz postanawia bliżej przyjrzeć się tej sprawie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także