Na dobre i na złe: Operacja: limit (406)

Na dobre i na złe

odc. 406: Operacja: limit

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2010   od 12 lat
Występują:Małgorzata Foremniak, Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Beata Ścibakówna
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski
W skrócie:Zosia, informuje Witka o problemach Leny i tuż przed operacją w sali, gdzie leży Lena, pojawia się Latoszek. Nie powiódł się plan Żakowej poprawy finansów szpitala.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Zosia, mimo że Lena nie wyraziła na to zgody, informuje o jej problemach Witka. Później ma wyrzuty sumienia, że zawiodła zaufanie koleżanki. Tuż przed operacją w sali, gdzie leży Lena, pojawia się Latoszek. Plan Żakowej, którego celem była poprawa finansów szpitala, nie powodzi się. Klinika nie otrzyma od NFZ-u pieniędzy za nadprogramowe operacje. Dyrektorka postanawia złożyć rezygnację. Brat Kostka, kolegi Tomka ze studiów, musi jak najszybciej przejść operację jelit. Młodzi lekarze robią wszystko, by przyśpieszyć termin zabiegu. Kuba ma nadzieję, że uda mu się sprowadzić do Leśnej Góry znanego chirurga. Współpraca Iwony i Wiki nadal nie układa się najlepiej. Wbrew faktom Sambor chwali je jako zgrany duet.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także