Na dobre i na złe: Ojcowski debiut (382)

Na dobre i na złe

odc. 382: Ojcowski debiut

serial obyczajowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Bartosz Opania, Anita Sokołowska
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski
W skrócie:Po śmierci Doroty Sambor szuka zapomnienia w pracy. Zaniedbywany przez ojca Krzyś przeżywa utratę matki. Wojtek postanawia wyjechać z Iwoną do Krakowa. Prosi Krzyśka, aby zajrzał do Blanki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Po tragicznych wydarzeniach związanych ze śmiercią Doroty Sambor szuka zapomnienia w wytężonej pracy. Zaniedbywany przez ojca Krzyś nie radzi sobie z emocjami związanymi z utratą matki. Wojtek postanawia wyjechać z Iwoną do Krakowa. Prosi Krzyśka, by pod jego nieobecność zajrzał do Blanki. Podczas odwiedzin kolega nieopatrznie ujawnia dziewczynce, kto jest jej prawdziwym ojcem. Anna, ulubiona przedszkolanka Krzysia, mdleje. Wyniki badań jednoznacznie wskazują, że kobieta cierpi na raka. Wkrótce Sambor odkrywa, że doszło do fatalnej pomyłki. Żakowa dzwoni do Trettera w środku nocy i żali mu się, że nikt nie powiedział jej o śmierci Doroty. Zajmuje dyrektorowi sporo czasu. Następnego dnia w pracy kobieta zaprzecza, że kiedykolwiek taka rozmowa miała miejsce.

Występują (pokaż wszystkich)

x