Na dobre i na złe: Nowe porządki (732)

Na dobre i na złe

odc. 732: Nowe porządki

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Michał Żebrowski, Grzegorz Daukszewicz
Reżyseria:Jose Iglesias Vigil
W skrócie:Marcin postanawia uciec z kraju. Kupuje bilety do Buenos Aires, jednak Julka próbuje zatrzymać przyjaciela w Leśnej Górze. Tymczasem na SOR zgłasza się Kamil Strzelczyk, znajomy profesora Barta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne. Widzowie przekonają się, jak potoczy się historia Leny i Latoszka, profesora Falkowicza, a także związku Wiktorii i Adama.

W tym odcinku

Marcin w obawie przed więzieniem za upozorowanie śmierci Zubrzyckiego postanawia uciec z kraju. Kupuje bilety do Buenos Aires, jednak Julka próbuje zatrzymać przyjaciela w Leśnej Górze. Burska i Bart wciąż zmagają się z kryzysem w związku. Wkrótce Artur podejmuje ważną decyzję - zamierza odpocząć od problemów i wyjechać na jakiś czas do Nepalu. Tymczasem na SOR zgłasza się Kamil Strzelczyk, neurochirurg i znajomy Barta. Mężczyzna skarży się na krwawienie dziąseł i migrenę. Okazuje się także, że pacjent ma napady agresji. Barbara po operacji wciąż jest w śpiączce. Cezary postanawia zorganizować rodzinny obiad, na który zaprasza nie tylko Michała, lecz także Matyldę, Kasię i Falkowicza.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także