Na dobre i na złe: Noc poślubna (375)

Na dobre i na złe

odc. 375: Noc poślubna

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Bartosz Opania, Anita Sokołowska
Reżyseria:Kordian Piwowarski
W skrócie:Trwają przygotowania do ślubu Moniki i Jędrasa. Lena postanawia, że po weselu wyjedzie do Londynu i ułoży sobie życie z Edwardsem. Między Latoszkiem i Leną dochodzi do ostrej wymiany zdań.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Trwają przygotowania do ślubu Moniki i Jędrasa. Lena, jedna z osób organizujących przyjęcie, postanawia, że po weselu przyjaciół, wyjedzie do Londynu i ułoży sobie życie z Edwardsem. Pan Gąska, mistrz ceremonii, czyści ścianę w domu weselnym podejrzanym preparatem. W czasie zabawy gości są rozdrażnieni i mają zaczerwienione oczy. Między Latoszkiem i Leną dochodzi do ostrej wymiany zdań. Monika żałuje, że wyszła za Jędrasa i wpada w histerię. Dopiero Zosia i Kuba, którzy przybyli na wesele spóźnieni, orientują się, że wszyscy się czymś zatruli. Goście i państwo młodzi trafiają do szpitala. W tym samym czasie Wiktoria udaje się do Warszawy na poszukiwania ojca Blanki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także