Na dobre i na złe: Narodziny chirurga (756)

Na dobre i na złe

odc. 756: Narodziny chirurga

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Michał Żebrowski, Grzegorz Daukszewicz
W skrócie:Konica próbuje pomóc Ninie, nastolatce z poważną skoliozą. Ojciec dziewczyny obawia się jednak operacji. Dominika odwiedza Marcina. Zaczyna się dziwnie zachowywać, a w końcu ucieka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne.

W tym odcinku

Doktor Konica wraz z Hanią i Julką próbuje pomóc Ninie, nastolatce z poważną skoliozą. Ojciec dziewczyny obawia się jednak operacji i ma wiele wątpliwości. Do tego martwi się o żonę, która walczy z rakiem i jest poddawana chemioterapii. Dominika odwiedza Marcina. Zaczyna się dziwnie zachowywać, a w końcu ucieka. Jest przekonana, że ze strony ojca grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo. Wkrótce trafia do szpitala. Molenda diagnozuje u niej zapalenie mózgu i robi wszystko, by ją ratować. Mirosław jest mu wdzięczny. Proponuje, że pomoże mu odzyskać uprawnienia i wrócić do zawodu. Hania wyznaje Julce, że czuje się samotna. Została skrzywdzona przez matkę i nie potrafi nikomu zaufać. Przyjaciółka namawia ją, by zawalczyła o swoje szczęście. Po tych słowach doktor Sikorka idzie do Michała. Oboje przestają ukrywać swoje uczucia i zaczynają namiętnie się całować.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także