Na dobre i na złe: Najlepsza córka (335)

Na dobre i na złe

odc. 335: Najlepsza córka

serial obyczajowy Polska 2008   od 12 lat
Występują:Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Bartosz Opania, Anita Sokołowska
Reżyseria:Kordian Piwowarski
W skrócie:Burski jest przesłuchiwany, ponieważ razem z Samborem diagnozował Srokę. Zybert nie radzi sobie z problemem alkoholowym. Do szpitala trafia Żaneta, matka dziewczynki z zespołem Downa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Burski jest przesłuchiwany, ponieważ to on postawił razem z Samborem diagnozę w sprawie Sroki. Zybert nie może sobie poradzić ze swoim problemem z alkoholem. Monika i Kuba próbują mu pomóc. Do szpitala w Leśnej Górze trafia Żaneta - samotna matka dziewczynki z zespołem Downa. Kobieta mdleje za każdym razem, kiedy gwałtownie poruszy głową. Monika uważa, że Jędras nie wykazuje zrozumienia dla problemów chorej. Tymczasem córka pacjentki zapada na zapalenie płuc. Jej stan jest krytyczny. Edwards po raz kolejny przekonuję Lenę, aby przyjechała na staż do jego kliniki. Latoszek jest przeciwny tym planom. Beata ostrzega zaskoczoną Martę, aby trzymała się z daleka od Rafała. Tymczasem Gunia mówi pielęgniarce, że Rafał spotyka się też z innymi pracownicami szpitala.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także